Kultuuriklubi BAAS seinu kaunistavad ja ilmestavad läbi aasta mitmed näitused. Siit leiad lähemat infot nende näituste ja kunstnike kohta.
Näitustega saab tutvuda meie sündmuste ajal.
Merike Paberits

Merike Paberits "Regilaulu koomiksid"

Merike Paberits (1988) on pärimusmuusik, kes laiemale publikule tuntud kui ansamblite Black Bread Gone Mad, Paberits & Tirmaste ja Nikns Suns flöödi- ning torupillimängija. Lisaks pillimängule on tal aga veel üks suur kirg - joonistamine. Tere tulemast tema esimesele näitusele - “Regilaulu koomiksid”! Oma pärimusmuusika õpingute algusest peale on Merikest lummanud pildid, mida regilaulude tekstid tema pähe tõid. Paar aastat tagasi asus ta neid pilte hoolega paberile kandma. Tänaseks on valmis 6 koomiksit 6-st müütilise sisuga Eesti regilaulust: “Venna otsija”, “Kalaneitsi”, “Suisa suud”, “Suur härg”, “Loomine” ja “Haned kadunud”.

Head elamust!

P.S Kõik tööd on müügiks. Ostusoovi ja ka näituse muljete osas võib Merikesega kontakteeruda meili teel - merikepaberits@gmail.com

ILLUSTRATSIOONISEERIA „FEMINISTID“ HARRIET PIIRMETS

ILLUSTRATSIOONISEERIA „FEMINISTID“ HARRIET PIIRMETS

Harriet Piirmets on Raplast pärit noor kunstnik, kes käib veel põhikoolis, kuid lahkab juba oma loomingus mitmetasandilisi teemasid. Oma seerias “Feministid” kujutab Harriet feminismi ajalugu läbi erinevate portreede. Teosed on värvikirevad ja kannavad iga kujutatud isiku karakteri ja loo suurepäraselt vaatajale edasi.