Hingamistöö + TRE
Teisipäev, 05. September 2023, 18:00 - 20:00
Tule õpi füüsilisi harjutusi koos hingamistööga, mis aitavad kehas vabastada pinged ja täielikult lõdvestuda. Õpid oma keha kuulama ja enda tegelikke vajadusi mõistma.
Praktika on sobilik kõigile.
Võta palun kaasa matt ja pleed. Riietu mugavalt.
 
Teisipäeviti kl 18-20
Kultuuriklubis BAAS
Juhendaja: Kristi Kauponen

Tasu: 20€, soodus 15€ (paar/sõbraga, õpilane, pensionär)
 
Hingamistöö on teadlik sügav ühendatud hingamine. See aitab keskenduda, annab väge, rahustab meelt, vähendab stressi, lõdvestab keha ja teeb meele selgeks - ärksaks. Hingamisteraapia eesmärgiks on lõdvestunud ja ühendatud hingamisega äratada oma eluenergia ja vabastada pinged oma kehast ja meelest.

TRE on harjutuste seeria, mis aitab kehas vabastada stressi ja kehapingeid rakutasandil. TRE koosneb harjutustest, mis äratavad keha poolt kontrollitavate lihaste värisemisprotsessi. Värisemine saab alguse sügaval keha keskmes asuvaist nimme-niudelihastest. Õrnad värinad kanduvad väljapoole piki selgroogu, vabastades pinged ristluust pealuuni. TRE meetodi teeb paljude inimeste jaoks meeldivaks ka see, et pole vaja teada ega seletada, millest pinged on tekkinud. TRE harjutuste abil saab keha ise end tervendada isegi vanade ja väga sügavate pingete-traumade puhul. Kui harjutused on peale korduvaid sessioone ära õpitud ja selgeks saadud, võib soojendusharjutusi asendada tavapäraste harjutustega, nt käimine, jooga, jooksmine, suusatamine, jalgrattasõit vms. Nii muutub TRE kiireks ning efektiivseks püsiva lõõgastuse saavutamise meetodiks, mida saab iseseisvalt kasutada kogu elu jooksul. Lõpuks tärkavad värinad loomulikult ja iseenesest ka puhkeasendis, et alandada päeva jooksul kogunenud stressi. (tre-eesti - mis_on_TRE)
 
Kristi - higamistöö + TRE juhandaja - on üle 15 aasta oma elust tegelenud hingamistöö ja kundalini joogaga. 2013 aastal avastas enda jaoks TRE ja järgmisel aastal omandas TRE juhendaja sertifikaadi. 2020 a. jaanuaris lõpetasin hingamisterapeudi õpingud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias. Kasutan joogat, hingamistööd ja TRE igapäevaselt oma elus, et olla parim mina ise. Naudin väga nende tehnikate edasi andmist teistele inimestele, sest mind on need väga palju aidanud.
Kohtade arv on piiratud, osalemiseks registreeru kindlasti: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel. 5270454 või messengeri sõnumiga
IMG_7163.jpeg
Liitu meie uudiskirjaga
Lubame, et ei risusta teie postkasti.