Rapla Jazziklubi | The Collective Abroad ja Lauri Kadalipp
Reede, 17. November 2023, 20:00 - 22:00
The Collective Abroad on rahvusvaheline jazzkollektiiv, mille liikmed on pärit erinevatest Euroopa riikidest. Nende esitatav muusika ühendab kaasaegse jazzi, intiimse põhjamaise jazzi helikeele ja kolme puhkpilli energia.
 
Kollektiiv sündis 2019. aastal, kui seitse andekat muusikut Euroopa erinevatest muusikaakadeemiatest kohtusid Euroopa Jazzlabori projektist. Seal pidi looma originaalmuusika kava, millega astuda üles Saksamaa mainekamail jazzisündumsel Elbjazz Festival. Edukast kontserdist ning heast muusikalisest klapist sündis soov luua püsiv kollektiiv, millega salvestada liikmete omaloomingut ning mööda Euroopat tuuritades anda võimalikult sütitavaid kontserte. Hetkel on neil käsil rahvusvahelisel tuur, mille raames antakse 17 kontserti Soomes, Eestis, Rootsis, Taanis, Saksamaal ja Tšehhi Vabariigis. Kollektiivis mängib ka Eesti noor jazzitalent, Saksamaal Hamburgis oma õpinguid lõpetav saksofonist ja helilooja Lauri Kadalipp.
 
Koosseis:
Jaap de Vries (NL) – trompet
Felicia Roos (SE) – altsaksofon
Lauri Kadalipp (EE) – tenorsaksofon
Mads Jensen (DK) – kitarr
Agnė Pasaravičienė (LT) – klaver
Jan Sedlák (DK/CZ) – kontrabass
Dominic Harrison (DE/GB) – trummid
------
Kontsert algab kell 20.00 ja on ühes osas. Uksed on avatud kell 19.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu ette broneerida ei saa, sest neid on vähe ja saame kõik sõbralikult hakkama!
Piletid müügil kohapeal hinnaga 20€ ja 15€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Rapla Jazziklubi tegevust toetab Rapla vald ja Kultuurkapital.
73459-231018035225.png
Liitu meie uudiskirjaga
Lubame, et ei risusta teie postkasti.