Jazzliit ja Kultuuriklubi BAAS LIVE | coolbars
Reede, 9. Detsember 2022, 20:00 - 22:00

Artis Boriss – klahvpillid 
Kristen Kütner – kitarr 
Ott Adamson – trummid 


Verivärske trio coolbars koosneb sõpradest, kes on erinevates koosseisudes musitseerinud üle nelja aasta (nt Rita Ray, Valter’s Harpejji Band). Koosseisu eesmärk on piiride vabalt helimaailmas ujuda ning tunnetada muusika võlusid. Coolbarsi liikmeid seob ühine muusikamaitse ning ühised inspiratsiooniallikad, kelleks on näiteks Kaidi Tatham, Dego, Butcher Brown, Nate Smith, Kiefer, Kount, Yussef Dayes. Kontserdil kõlab uus looming, mis on inspireeritud broken beatist, nu-soulist ning modern jazzist.


• Artis Boriss on jazzpianist, klahvpillimängija ja produtsent. Läti pealinnast Riiast pärit muusik on musitseerinud klaveril juba lapsepõlvest alates. Pärast Riia Toomkiriku Koorikooli jazziosakonna lõpetamist jätkas Artis oma õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Kristjan Randalu käe all. Hetkel elab Artis Tallinnas, kus ta teeb kaasa koosseisudes koos Rita Ray ja Siim Aimla Funk Bandiga. Peale jazzi on Artise huvideks ka erinevate helide ja klahvpillidega eksperimenteerimine ning rütmide produtseerimine. Parasjagu töötab Artis oma debüütalbumi kallal, millel ühinevadki kõik need huvid, luues omapärase ja põneva muusikalise kogemuse.


• Kristen Kütner on jazzkitarrist ja helilooja, kes on eelkõige tuntud ansamblitest Lexsoul Dancemachine, Rita Ray ja Põhja Konn. Kütnerit inspireerib erinäolistes muusikažanrites tegutsemine ning ta usub, et igast stiilist on midagi kasulikku õppida.


• Ott Adamson on jazztrummar, kelle rütmitunnetus ei jäta kedagi külmaks. Ott alustas oma trummari karjääri Viimsi muusikakoolis, seejärel lõpetas löökpillide eriala Georg Otsa nimelises muusikakoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia.


LISAINFO:
Kontsert algab kell 20.00 ja on ühes osas. Uksed on avatud kell 19.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu ette broneerida ei saa, sest neid on vähe ja saame kõik sõbralikult hakkama!
Piletid müügil kohapeal hinnaga 12€ ja 8€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Coolbars
Liitu meie uudiskirjaga
Lubame, et ei risusta teie postkasti.