Laupäev (16.09) kell 19:00 / RKKK

Pilet kohapeal 5€

Vestlusringis „Ühe loo ma leidsin küll üles” arutlevad Veronika Kivisilla, Jan Kaus ja Piret Päär selle üle, mis roll lugudel ja loovestmisel tänapäeva ilmas üldse on, mida me neist otsime, kas ja kuidas end nendega määratleme. Vestlusringi juhib Mathura.

Jan Kaus on kirjanik, kes on avaldanud romaane, novelle, jutustusi, miniatuure, esseistikat ja luuletusi. 2009. aastal asutas Kaus koos mõttekaaslastega kirjandusfestivali HeadRead. Samuti kirjutab ta laule ja mängib ansamblis Jan Helsing.

Veronika Kivisilla on eesti luuletaja, kes on seni avaldanud kolm luulekogu ning koostanud õpikuid, laulikuid, sõnaraamatuid. Lisaks sellele on ta kirja pannud isiklikke juhtumisi ja lookesi sotsiaalmeedias. Viimastel aastatel on Kivisilla olnud oluliseks koordinaatoriks Eesti Kirjanike Liidus.

Piret Päär on eesti näitleja ja jutuvestja. Ta lõpetas 1986. aastal Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri (12. lend), pärast mida töötas kaks hooaega Eesti Riiklikus Noorsooteatris. Koos Veronika Saviga on ta korjanud lugusid inimeste hääletamiskogemustest. 2001. aastal pälvisid mõlemad selle eest ka Rahvaluule kogumispreemia.