Loomeruum on õppesuunaga huvikeskus Rapla Loomebaasi suurema katuse all. Nii täiskasvanutele kui ka lastele suunatud õpe sisaldab koolitusi, töötubasid ja nii ühe kui mitmekordseid kursusi. 
 
2014. aasta septembrist alustasid esimesed regulaarsed nädalasisesed huviringid, 2015-16 hooajal laienes ringide maastik mitmete põnevate ettevõtmiste võrra ning 2016. aasta sügiseks on iganädalaselt tegutsemas juba mitmed kunstialased ringid, pilliõpe, tantsu- ja joogatunnid ning vaimset väge ja tasakaalu andvad kohtumised. Loomeruumi juures on oluline loominguline ja vaba lähenemine ning mõnus seltskond. 
 
Ruume on kaks - keskmise suurusega treeningtuba "Loomeruum" ning kuni 20 inimest mahutav koosoleku ja lauataguste tundide jaoks mõeldud "Kontor".
 
Oleme avatud nii rentimissoovidele kui ka uute ringide-kursuste läbiviimiste ideedele ja pakkumistele.
 
  • Täpsemat infot toimuvate ringide kohta leiab siit.
  • Infot pilliõppe kohta leiab siit.
  • Infot Beebibaasi tundide ja juhendajate kohta leiab siit.
 
 
Küsimuste, soovide ja ideede korral kirjuta meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Tulevad sündmused Kultuuriklubis BAAS

Liitu Loomeruumi ja Kultuuriklubi BAASi infokirjaga.


Lubame, et ei risusta teie postkasti.

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi