Väikekandle intensiivkoolitus
Reede, 22. September 2017
-

Aeg: 22.-23. september ja 10.-11. november 2017

Koolitajad: Leanne Barbo, Kati Soon

Kursuse maht: 40 tundi 

Ööbimine: Loomeruumis 5€/öö oma madratsiga

Kursuse sisu: Eelkõige juba kandle õpetamis- ja mängupraktikat omavatele kooli , muusikakooli ja lasteaia õpetajatele suunatud väikekandle intensiivkursus, mis sisaldab 6-7 keelse ja 10 keelse kandle intensiivselt õpet,  kandlele sobiliku repertuaari leidmist ja kohandamist, juhised pilli hooldamisest ja häälestamisest. Kursus koosneb kahest kahepäevasest kohtumisest ning ühe koolituskorra tundide arv on 8 +8 tundi. Vahepeal toimub iseseisev töö kandlega.

Koolitajad:

Leanne Barbo

 

Leanne Barbo kohta võib öelda, et talle meeldib kandlega mängida tantsulugusid, eriti polkasid, ja meeldib mõelda kandle ajaloost ja vanadest pillimeestest. Ja et ta on Tabasalu Muusikakoolis juba 12 aastat kannelt õpetanud.Kati Soon

 

Katrin Soon on on töötanud pärimusmuusika ja kandleõpetajana mitmes Lõuna-Eesti muusikakoolis. Alates 2004. aastast on
õpetanud kannelt Eestis ja välismaal mitmetel kursustel ja laagrites, juhendanud õpitubasid erinevate festivalide ja ürituste raames. Katrin on kandleansambli TRIO Soon/Piho/Lepasson liige.

 

 
Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Hind: 80€
 
Asukoht Loomeruum, Tallinna mnt 5, Rapla
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka: