Pilliõpe Loomeruumis

Õppida ja mängida saab:
FLÖÖTI, VIIULIT, TORUPILLI, HIIU KANNELT, VÄIKEKANNELT ja KITARRI.
Oodatud oma õpinguid alustama on nii täiskasvanud kui ka lapsed!
Tule jätkama, kel pooleli jäänud!
Tule täiendama ja koosmängima!
 
Info ja registreerumine info@loomebaas.ee või kirjutage otse õpetajale.

Õpetajad

Merike Paberits
Merike PaberitsPillid: flööt, torupillmerikepaberits@gmail.com
Merike Paberits on flöödi- ja torupillimängija, kes lahkesti oma teadmisi ka teistele jagab. Ta on õpetamisega tegelenud viimased 8 aastat. Seda nii erinevates haridusasutustes ja laagrites, kui ka eraviisiliselt. Hetkel õpetab ta Viljandi Huvikoolis ja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias. Merikese pillitundi on oodatud nii algajad, edasijõudnud, lapsed kui ka täiskasvanud. Flöödi puhul on oluline isikliku pilli olemasolu. Torupilli puhul on võimalik pill endale rentida. Tunnid toimuvad Loomeruumis kokkuleppel õpetajaga. Ühe tunni hind on 15€.
Ragnar Toompuu
Ragnar ToompuuPillid: kitarr, mandoliinragnar.toompuu@gmail.com
Ragnar Toompuu muusikahuvi sai alguse päris noorelt. Tutvus ja huvi sai alguse telekast, kus muusikud rokkisid mõnuga. Aga muusikakoolis tuli mängida pigem klassikalist muusikat. “Suur eeskuju oli muidugi Vahur Vessart, kes oli ka muusikaõpetaja mul. Muusikakooli läksin kümneaastaselt. Esimene bänd tuli ka siis, Krista Olesk pani bändi kokku, saime Viljandi folgile, vabalavale esinema. Ja pärast seda see folgipisik jäigi sisse.” Järgmine bänd tuli Ragnaril Vesiroosis. Teised tegid sel ajal pigem raskemat muusikat, aga Zipi muusika kohta ütleb Ragnar, et see oli hoopis selline jäääärelik. Akordion, kitarr, kannel ja bass. Kitarri on Ragnarile õpetanud veel Robert Jürjendal Viljandi Kultuuriakadeemia ajal. Palju on õpetanud ka kitarrilaagrid. Ja muidugi elu ja Youtube. Oma teadmisi jagab Ragnar ka edasi, olles õpetaja suvistes pillilaagrites ja andes kitarritunde Rapla Vesiroosi gümnaasiumis ja Loomeruumis. Pillitunnid Loomeruumis toimuvad õpetajaga kokkuleppel. Ühe tunni hind on 15€.
Margit Kuhi
Margit KuhiPillid: väikekannel, hiiu kannelmargit.kuhi@gmail.com
Margit Kuhi on lõpetanud Viljandi Kultuurikolledžži rahvamuusika erialal ning alates 2000. aastast on õpetanud lapsi ja täiskasvanuid väikekannelt mängima. Kandle juures võlub teda selle pilli helide maailm ja võimaluste rohkus. Pillitunnid Loomeruumis toimuvad kokkuleppel õpetajaga. Ühe tunni hind on 15€.