Kontakti-pilt
Pillid: kitarr, mandoliin
E-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Saada kiri. Kõigi tärniga (*) märgitud lahtrite täitmine on kohustuslik.
Muu info:

Ragnar Toompuu muusikahuvi sai alguse päris noorelt. Tutvus ja huvi sai alguse telekast, kus muusikud rokkisid mõnuga. Aga muusikakoolis tuli mängida pigem klassikalist muusikat.
“Suur eeskuju oli muidugi Vahur Vessart, kes oli ka muusikaõpetaja mul. Muusikakooli läksin kümneaastaselt. Esimene bänd tuli ka siis, Krista Olesk pani bändi kokku, saime Viljandi folgile, vabalavale esinema. Ja pärast seda see folgipisik jäigi sisse.”

Järgmine bänd tuli Ragnaril Vesiroosis. Teised tegid sel ajal pigem raskemat muusikat, aga Zipi muusika kohta ütleb Ragnar, et see oli hoopis selline jäääärelik. Akordion, kitarr, kannel ja bass. Kitarri on Ragnarile õpetanud veel Robert Jürjendal Viljandi Kultuuriakadeemia ajal. Palju on õpetanud ka kitarrilaagrid. Ja muidugi elu ja Youtube. Oma teadmisi jagab Ragnar ka edasi, olles õpetaja suvistes pillilaagrites ja andes kitarritunde Rapla Vesiroosi gümnaasiumis ja Loomeruumis.

Pillitunnid Loomeruumis toimuvad õpetajaga kokkuleppel. Ühe tunni hind on 15€.