Kontsert: Etnosfäär
Reede, 3. Veebruar 2017
19:00 -

Kontsert Eesti Pärimusmuusika Keskuse Pesade programmi raames.

etnosfäärKolm muusikut ja kolm tunnetust loovad koos maagilise atmosfääri, kus on põimunud folkloor, jazz ja elektroonika – ürgne ja kaasaegne. Akustiliste ja elektrooniliste vahendite kombineerimisel sünnib muusika, mille sisu tuleb rahvamuusikast ja vorm kaasajast. Eriline atmosfäär, muusika, mis kannab juurte juurde – maailma, kus kõik on võimalik...

Algselt duona alustanud Etnosfäär on 2016. aasta alguses loodud koosseis, millega astuti esmakordselt üles XVII Rahvamuusikatöötluste festivalil nimega Moisekatsi Elohelü. Koju naasti samalt festivalilt pärjatuna Grand Prix'ga. Nüüd on bändis puhumas uued tuuled ja koosseisu on kaasatud ka löökpillimängija, kes elavndab ja täiustab seda maagilist maailma, mida senini kahekesi loodud on.

Etnosfääri muusika on nagu mäng, millel on küll reeglid, kuid mis on alati kordumatu. See on mäng, milles tuleb ise olla, et seda täielikult nautida.

Kathi Koch – vokaal, klahvpill, torupill, viled
Kaarel Kuusk – vokaal, klahvpillid, elektroonika
Karl-Markus Kohv - löökpillid

Etnosfääri facebooki lehekülje leiate siit.

Kontserdi facebooki sündmuse leiad siit.

Pilet 5€/8€
 
 
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS, Tallinna mnt 5, Rapla
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka: