Jooga koos põnnidega (etteregistreerimisega)
Jooga põnnidega
Teisipäev, 14. November 2017
11:00 - 12:00

Nüüd on ainulaadne võimalus värsketel emadel joogatundi tulla ka siis, kui pisipõnni ei ole kuhugi jätta. Olles ise väikese põnni ema, kes veel lasteaias ei käi, tean, kui raske on leida seda hetke, et midagi enda heaks teha. Teisipäeviti on see võimalus, võta oma väike tegelane kaasa ja teeme koos joogaharjutusi võimaluste piires nii palju, kui pisikesed lubavad. Lastel on võimalus omavahel mängida või emaga harjutusi kaasa teha.

Tund on aktiivne ja liikuv, samas piisavalt lihtne ka algaja jaoks. Loomulikult peab ka arvestama, et saab olema keskmisest lärmakam ja kaootilisem, olenevalt lastest. Võib tulla ühe või mitme lapsega või hoopis ilma lasteta, reegleid selles osas ei ole.

NB! Kui tunned huvi, siis osaluse soovist palun anna teada eelmise päeva õhtul registreerides ennast siin osalejaks või emaili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kohapeal on kasutamiseks olemas joogamatid (võimalusel eelista enda isiklikku matti). Selga pane mugavad liikumist võimaldavad riided. Lapsele võid kaasa võtta mõne mänguasja, kui tuled väikese beebiga, siis ka tekk, mille peal tal on hea olla. Olemas on riiete vahetamise ja pesemise võimalus.


Osalustasu 7 eurot üksiktund või 20 eurot 4 korra kaart.


Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või +372 53469000

Sündmuse Facebook: https://www.facebook.com/events/756529741208284/

Tasu: 7€ üksiktund või 20€ 4 korra kaart
 
Asukoht Loomeruum
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka: