ÜLLATUSESINEJA MAAKUU

Laupäeva (16.09) öösel vastu pühapäeva kell 01:00 / Töökoda

Olen Raplast pärit muusik, kes väljendab end läbi hip-hop rütmide. Varasemalt võite teada mind kui ansambel St. Of Dreamsi räpparina või "frontmanina". Samuti olen sellises räpiduos nagu AL & Maku. Meie lugudel on youtubes kokku ligi miljon vaatamist. Nendes lauludes teevad kaasa teisedki Rapla muusikud nt. Piia Põder, Liisi Mänd, Silver Palm ja loomulikult legendaarne Jüri Pootsman.

Hetkel olen käivitanud projekti nimega MAAKUU. Tegemist on minu soolo artistina taasilmumisega. Makust sai MaaKuu. Olen vahepeal saanud vanemaks. Kasvasin välja sellest karakterist. MAAKUU on midagi tõelist. MAAKUU räägib asjadest,  mis on päris. Kõik mu tunded, mõtted ja emotsioonid ausalt ja ilustamata paberile pandud.

Seekord lähen oma teemadega vähe sügavamale. Vaatan enda sisse, analüüsin ja teen korrektuure. Kogu selle protsessi olen püüdnud ka muusikasse laadida etappide kaupa. Seega mu teemad ulatuvad Maast-Kuuni. MAAST-KUUNI saab olema ka minu sel aastal ilmuva debüütalbumi nimi.

Maast see tähendab Maa seest, maa tuumast ehk enda seest toon lagedale teemad, mis puudutavad tegelikult meid kõiki. Ühtlasi tähendab see ka liikumist parema elu poole. See on nagu maa alt välja kasvamine. Varem olin nö keldriräppar. Nüüd unistan suurelt oma suurest tulekust. Ma püüan tähti kuni kuuni.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QiatOIhxYCU

https://www.youtube.com/watch?v=PuYIIeCsM2k

https://www.youtube.com/watch?v=a4_WI2gVZSg

https://www.youtube.com/watch?v=jZVdApxoNeU