Laululaste muusikatund (3-6 a)
IMG_0215.JPG
Teisipäev, 10. Detsember 2019
16:30 - 17:00

Sellesse tundi on oodatud kõik väikesed iseseisvad laululapsed vanuses 3-6 aastat. Emme ja issi jäävad ukse taha ootama ning rõõmu muusikast ja laulmisest tuntakse koos juhendaja Karolin Kõrrega.

Juhendaja: Karolin Kõrre

Karolin Kõrre on lõpetanud Tallinna Ülikooli muusika erialal (laulu suunal), õpib hetkel kaasaegse hääleimprovisatsiooni magistrantuuri viimasel aastal Eesti muusika- ja teatriakadeemias. Lisaks on ta läbinud aastal 2017-18 pere-ja sünnitoetaja kursuse. Karolin on töötanud muusikaõpetajana era-üldhariduskoolis ja olnud titade muusikatundide juhendaja Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuses.

Karolin endast: "Olen oma kasvamise teekonnal palju aega saanud veeta muusika ja helide maailmas. Armastan kõige enam loodust ja loomulikkust, ausust ja meele avatust. Minu soov on pakkuda õdust muusikalist keskkonda väikelastele ja nende vanematele, et toetada pere heaolu. Usun, et muusika on selle soovi loomiseks tõhus ja toimiv vahend."

Kuumakse: 25€
 
 
 
Asukoht Loomeruum
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka:

Teisipäev 3. Märts, 15:00 - 15:30 Beebide muusikatund (2k - 2a)