Andestamise ring
Andestamise ring
Teisipäev, 10. Detsember 2019
18:00 - 20:00

Juhendab psühhoterapeut Sirgi Tammik.

Andestamise ringi eesmärk on aidata sul parandada omaenda haavu. Andestamine on südame tervendamiseks – olla võimelised oma haavu tohterdama ise. Inimesed mõtlevad tihti, et andestamine on kingitus , mida teeme kellelegi teisele, aga tegelikult on see ennekõike kingitus, mida teeme iseendale.
Eesmärk on tagasi saada oma vabadus armastada, selle asemel et jääda minevikku vangi, jääda kinni sellesse, mida teised on meile öelnud või teinud.

Andestamine ei tähenda tingimata lepitust, sest selle jaoks on vaja kahte inimest. See sõltub kummastki inimesest, kas nad tulevad üksteisele poolele teele vastu. Kui teine inimene pole teadlikuks saanud, muutunud siis pole lepitus võimalik... Kuid andestus on.

Asja mõte on meid vabastada illusioonist, et teised inimesed omavad võimu meie sisemise seisundi määramisel. Läbi selle andestamise protsessi saame me tagasi oma vabaduse ja iseseisvuse. See on ka viis kuidas vabastada ennast uhkusest ja hinnangutest, võttes omaks alandliku hoiaku ja lastes lahti, mis meid enam ei toeta.

Olivier Clerc - sündinud Šveitsis Genfi linnas aastal 1961 ning elanud Prantsusmaal üle 30 aasta. Ta on 16 raamatu autor, mis on tõlgitud tosinasse keelde.
Olivier annab ``Andestamise kingituse`` töötubasid paljusid prantsuse ja inglise keelt kõnelevates riikides. Alates aastast 2012 koolitab ta inimesi juhtima iseseisvalt ``Andestamise ringe``. Eksisteerib neid üle 200 ja 12 erinevas riigis. Nüüdseks on ka Eestis esimesed 47 litsenseeritud läbiviijat, nende hulgas sain ka mina oktoobris 2018 tunnistuse ``Andestamise ringi juhendamine``
Andestamise rituaali koostas Olivier inspireerituna omaenda kogemusest koos Don Miguel Ruiziga 1999 aastal. See leidis aset kui Olivier oli tõlkinud ja kirjastanud tema raamatu``Neli kokkulepet`` (raamat ka eesti keeles).

Sirgi Tammik - 1990. aastast hakkasin käima esoteerika valdkonna loengutel, seminaridel, koolitustel, lugesin läbi palju eneseabi raamatuid, aga oma elu väga hästi juhtida ei osanud. Allakäigust oli puudu täpselt nii palju, et oleksin kaotanud kõik, mis ma selleks hetkeks saavutanud olin. Aga minu hingel oli siiski plaan B, panin kahe jalaga pidurit, et päris põhja mitte jõuda. Taas tõustes sain aru, et teoorias olen tugev, kuid ainult sellest pole kasu.
2009. a. Läbisin Silva meetod kursuse. See puudutas mind nii, et mõistsin „Kõik on võimalik”. Sellest alates praktiseerin erinevaid tehnikaid enda elus ja tänaseks olen rahulikul rajal. Töötasin kaubandusvaldkonnas klienditeenindajana.
2013 aastal lõpetasin Intuitiivteaduste kooli.
2014. a. sügisesel pööripäeval asutasin Esoteerika keskuse Raplas. Ma muutsin enda hobi tööks. Korraldasin keskuses ligi 700 üritust, kutsusin erinevaid õpetajaid ja rahvast.
2016- 2019 läbisin Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakooli TEADLIK MINA.
2018 aasta algusest hakkasin ise teraapiaseansse läbi viima.
2018 aastal lõpetasin kursuse ,,Mindfulness lastega ´´
Oktoobris 2018 läbisin koolituse ja sain tunnistuse “Andestamise ringi juhendamine“
2019 a sügisest täiendan end Medhodraie aastasel kursusel.
Lisaks õpin Järvamaa Kutsehariduskeskuses täiendkoolitusel Kogemusnõustaja baaskoolitus.

Kui sa soovid ´´Andestamise ringi `` enda valitud kohas, Eesti piires siis palun anna mulle teada, lepime täpsemalt kokku.

Oled väga oodatud osalema Andestamise ringis!
Valgust ja armastust, Sirgi

 

FB: https://www.facebook.com/events/549090449203568/

Tasu: 10€
 
 
 
Asukoht Loomeruum
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka:

Kolmapäev 8. Aprill, 19:00 - 21:00 Rapla Muusikaviktoriin
Kolmapäev 15. Aprill, 19:00 - 21:30 Teeõhtu Raplas - JÄÄB ÄRA