Seoses eriolukorraga on ka kõik Loomeruumi ja Kultuuriklubi BAAS sündmused ja ringid hetkel pausil.

Püsime kõik kodus, et saaks rutem jälle kokku saada!
Beebide muusikatund (2k - 2a)
IMG_0215.JPG
Teisipäev, 24. Märts 2020
15:00 - 15:30

Beebide muusikatunnid on üks armas koosolemise aeg lapsega. Muusikatunnis saame läbi muusikapalade, rütmide, helide, pillimängu ja laulmise mängida, kuulata, tantsida ja vaadata. Muusikatunnid on üles ehitatud kindla struktuuri järgi ning mingid kindlad osad on alati korduvad. Tunni eesmärgiks on läbi mängulisuse arendada laste rütmi- ja kuulmistaju, julgustada ise kaasa häälitsema, arendada oma kehatunnetust, peenmotoorikat, koordinatsiooni, laulmist, pillimängu ning eelkõige tunda rõõmu muusikast!

Juhendaja: Karolin Kõrre

Karolin Kõrre on lõpetanud Tallinna Ülikooli muusika erialal (laulu suunal), õpib hetkel kaasaegse hääleimprovisatsiooni magistrantuuri viimasel aastal Eesti muusika- ja teatriakadeemias. Lisaks on ta läbinud aastal 2017-18 pere-ja sünnitoetaja kursuse. Karolin on töötanud muusikaõpetajana era-üldhariduskoolis ja olnud titade muusikatundide juhendaja Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuses.

Karolin endast: "Olen oma kasvamise teekonnal palju aega saanud veeta muusika ja helide maailmas. Armastan kõige enam loodust ja loomulikkust, ausust ja meele avatust. Minu soov on pakkuda õdust muusikalist keskkonda väikelastele ja nende vanematele, et toetada pere heaolu. Usun, et muusika on selle soovi loomiseks tõhus ja toimiv vahend."

Kuumakse: 25€
 
 
 
Asukoht Loomeruum
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka: