Jazzliit ja BAAS LIVE | Tobias Tammearu Trio
Tobias Tammearu Trio
Laupäev, 16. Oktoober 2021
20:00 - 22:00
✨Tobias Tammearu - saksofon
✨Robert Rebane - basskitarr
✨Martin Petermann – löökpillid
 
Tobias Tammearu Trio sündis tänu 2019. aasta rahvusvahelisele muusikapäevale, kui Tobiasele tehti pakkumine olla osa muusikapäeva programmist. Oli vaja piisavalt mobiilset kooslust, mis jõuaks nelja tunniga kolmes kohas esineda. Tekkis võimalus täita üks tema unistusi ja paati hüppasid Robert Rebane bassil ja Martin Petermann trummidel. Uue loome loomisel ja kokku mängimisel tekkis palju uusi perspektiive ja küsimusi, mistõttu ei jäänud Trio pelgalt projektiks.
Tobias Tammearu Trio eesmärk on oma muusikaga kaotada stereotüüpsed rollid muusikalises koosluses, luues absoluutse võrdsuse, ühtse hingamise ja pannes end ebatavalistesse olukordadesse saksofonisti, bassisti või trummarina. Nende muusikas leidub õhku ja ilu, teisel hetkel aga mässu ja segadust. Kuid läbivaks jooneks võib pidada reeglit: “Ära eelda, lase muusikal end juhtida”.
 
✨Tobias Tammearu on noorema põlvkonna silmapaistev saksofonist, keda on kujundanud õpingud nii Heino Elleri nim. Tartu Muusikakoolis, Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis kui ka Amsterdami Konservatooriumis. Tobias on tegev koosseisudes nagu New Wind Jazz Orchestra, Ramuel Tafenau “Gather Around”, Johannes Laasi 5tetis, Pillikud ja Jake Victor Twisted Heads (USA/BEL/SPA/EST), kellega pälvis 2018. aastal muusikaväljaande Downbeat’i auhinna. Kasvades üles näitlejate perekonnas on Tobiase jaoks muusikas alati kesksel kohal pigem inimesed kui muusikaline materjal. Sestap sai retkele kaasa kutsutud Robert Rebane, kellega õppis koos Amsterdamis ja Martin Petermann, kes on kanda kinnitanud pigem teistes žanrites kui jazzis, kuid annab täiesti unikaalse varjundi koosmängule.
 
Kontsert algab kell 20.00 ja on ühes osas. Uksed on avatud kell 19.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu ette broneerida ei saa, sest neid on vähe ja saame kõik sõbralikult hakkama!
 
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, kohapeal vastavalt 12 € ja 8 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.
 
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Vastavalt valitsuse korraldusele pääsevad kontserdile ainult inimesed, kes esitavad järgmised dokumendid:
kehtiv vaktsineerimistõend
või
kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend
või
negatiivne covid - 19 testi märkiv tõend. (PCR test kehtib juhul, kui see on tehtud mitte rohkem kui 72 h enne üritust ja antigeeni test mitte rohkem kui 48 h enne üritust)
ja isikut tõendav dokument.
Kuni 18 - aastased ei pea tõendeid esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument. (ID – kaart, õpilaspilet vms)
Dokumentide kontroll võib võtta tavalisest enam aega, siis palume võimalusel kohale saabuda varem, et vältida järjekordi ja kontserdi hilinemist.
Kultuurikeskuses palume järgida seniseid reegleid – desinfitseerida käsi ja hoida publikuruumides vahet teiste külastajatega.
 
✨Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.✨
Eelmüügis:10/7€
Kohapeal: 12/8€.
Osta pilet Fientast!
 
 
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
 

Vaata ka:

Laupäev 23. Oktoober, 10:00 - 13:00 Rapla sensoorne mänguhommik: maisimanna ja sügis
Laupäev 23. Oktoober, 16:00 - 19:00 Rapla maalimise õhtu lastele
Reede 5. November, 19:00 - Kulno Malva "Akordionimeditatsioonid"
Reede 19. November, 20:00 - 22:00 Jazzliit ja BAAS LIVE | Pille-Rite Rei & Andre Maaker

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi