Ashtanga jooga
jooga
Neljapäev, 4. Veebruar 2021
19:00 - 20:30

Traditsiooniline Ashtanga jooga on Sri K.Pattabi Jois poolt välja töötatud süsteem, mis koosneb kuuest seeriast. Poose võetakse traditsiooniliselt juurde ükshaaval selliselt, et järgmise juurde ei minda enne, kui õpilane on selleks valmis. Olulised fookuspunktid: hingamine, poosi sooritus ja pilgu fookuspunkt. Liikumine poosist poosi toimub hingamise rütmis. Igat poosi hoitakse viis hingamist.

Joogabaasis teeme mõnevõrra modifitseeritud Ashtanga joogat, hoides võimalikult palju kinni traditsioonist. Algajate tunnis ei lähe kaugemale, kui pool esimest seeriat ning aegajalt lisame teise seeria kergemaid tahapainutusi. Lõpetuseks traditsioonilised lõpuasendid, kust ei puudu ka peapealseis, kuid alati vastavalt õpilase võimetele. Tunnis liigume koos juhendatud rütmis, poose meeles pidama ei pea.

Tund toimub neljapäeviti kell 19:00-20:30 ja pühapäeviti kell 11:00-12:30.

Vaata ka: https://joogateraapia.eu

 
Asukoht Loomeruum
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
FacebookSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Vaata ka:

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi