JÄÄB ÄRA! Jazzliit ja BAAS LIVE | Raimond & The 3 Magi
Raimond & The 3 Magi
Kolmapäev, 19. Mai 2021
20:00 - 22:00
Raimond Mägi- kontrabass,
Kirke Karja – klaver,
Hans Kurvits – trummid,
Pierre Marie Lapprand- saksofon
 
Raimond & The 3 Magi on tegutsenud alates augustist 2019, kui endise Raimond Mägi Trioga liitus prantsuse päritolu saksofonist Pierre Marie Lapprand. Kooseisu esimene plaat on salvestatud 2020. aasta jaanuaris, albumi nimeks Red Eyes. Helipildis on kuulda segu kaasaegsest euroopa jazzist, elektroonikast, metal-muusikast ja vabaimprovisatsioonist. Ansambli muusika rõhuasetus on suurel dünaamilisel varieeruvusel, kontrastiprintsiibil põhinedes vastavad pikkadele kandvatele piano-osadele intensiivesd forte fortissimo osad. Musitseerides on Raimond & The 3 Magi eesmärk tabada muusika transtsendentaalset iseloomu ja spontaansust, võttes hüppelauaks Raimond Mägi kompositsioonid.
 
Raimond Mägi on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia maginstratuuri kontrabassi erialal. Raimond on kaasategev basskitarri ja kontrabassiga mitmetes Eesti jazziskenes tegutsevates ansamblites, nagu Kirke Karja Kvartett, Pent Järve Trio, ÖÖTÖÖ, Madis Muul Hextet, Raimond Mägi Trio, Restless Experience.
 
Kirke Karja omandab hetkel doktrorikraadi Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias. Eesti jazzimaastikul on Kirke kõigile tuntud pianist, mängides erinevates koosseisudes nagu Kirke Karja Trio, Kaptain Kirke and The Klingons ja Kirke Karja Kvartett.
 
Hans Kurvits on õppinud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Ta on liige mitmetes Eesti jazziskenes tegutsevates bändides nagu Kaptain Kirke and The Klingons, Raimond Mägi Trio, Pent Trio, Madis Muul Hextet, Stonekiller 91.
 
Pierre Marie Lapprand on lõpetanud Pariisi Muusikaakadeemia ja on tegev mitmetes rahvusvahelist tunnustust saanud jazziprojektides nagu the Chrones jmt.
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20.00 ja on ühes osas. Uksed on avatud kell 19.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu ette broneerida ei saa, sest neid on vähe ja saame kõik sõbralikult hakkama!
 
Piletid müügil eelmüügis Fientas ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, kohapeal vastavalt 12 € ja 8 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.
 
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Pilet eelmüügist fientas: 10/7€
Kohapeal: 12/8€
 
 
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
 

Vaata ka: