Kulno Malva "Akordionimeditatsioonid"
Kulno Malva
Reede, 5. November 2021
19:00 -

Sügisel läheb tuurile pärimusmuusik, akordionist ja muusikalooja Kulno Malva, kes on valmis saanud kolmanda sooloplaadi “Akordionimeditatsioonid”. Nagu plaadi nimigi vihjab, on see täis mõnusalt kulgevat ja rahulikku akordionimuusikat. Kulno tõestab taas, et akordion ei ole ainult lõbus peopill, vaid ka instrument, mille saatel mõtiskleda ja vaimul puhata lasta.

Kulno ise ütleb nii: "Minu eelmisest sooloplaadist on möödas juba kaheksa aastat, olen vahepeal mänginud paljudes erinevates bändides (Svjata Vatra, Lepaseree jt), aga loonud ka hulga soololugusid, kus otsin sügavust, rahulikkust ja läbitunnetatust, korduste maagial kõlavat muusikat. Kõik plaadi lood on mind ennast mingil kujul ja ajal sügavalt puudutanud, seega julgen väita, et need võiksid puudutada ka kuulajat." 

NB! Tegu on asenduskontserdiga 16. aprillil toimuma pidanud kontserdile ja ka kõik 16. aprilliks soetatud piletid kehtivad!

 
 
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
 

Vaata ka:

Laupäev 23. Oktoober, 10:00 - 13:00 Rapla sensoorne mänguhommik: maisimanna ja sügis
Laupäev 23. Oktoober, 16:00 - 19:00 Rapla maalimise õhtu lastele
Reede 19. November, 20:00 - 22:00 Jazzliit ja BAAS LIVE | Pille-Rite Rei & Andre Maaker

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi