Rapla sensoorne mänguhommik: värviline riis (6k–3a)
Sensoorne mänguhommik
Laupäev, 6. November 2021
10:00 - 13:00
Rapla loovteraapia üritused on toetatud Rapla valla poolt.
Sensoorne piknik on 6k–3a beebidele ja väikelaste ning nende vanematele/hooldajatele mõeldud üritus, kus lastele on välja pandud erinevad eakohased tegevused kuivanetega. Meie teine mänguhommik Raplas on värvilise riisiga, mis sobib pimedasse novembrisse väga mõnusalt!
 
Milleks käia sensoorsetel mänguhommikutel?
Eakohased sensoorsed mängud toetavad uute sünapside ehk närviühenduste teket ajus. See omakorda toetab lapse kognitiivsest võimekust, kõne arengut ja motoorseid oskusi. Sensoorsetesse mängudesse saab lisada erinevaid aspekte, et need lisaks meelte stimuleerimisele, toetaksid ka peen- ja jämemotoorikat ning silma-käe koostööd. Sensoorne mänguhommik toimub Raplas Kultuuriklubis BAAS (II k). Tegu on avatud stuudio formaadis üritusega, kus võid liituda ja lahkuda iga kell vahemikus 10–13.
 
Osalemine on ainult registreerimise alusel: https://loovtk.ee/broneeri/
 
Kui Sa oled üritusele registreerinud, kuid ei saa tulla, anna sellest palun esimesel võimalusel teada, et saaksime koha pakkuda ootenimekirjas olevatele inimestele. Piletiraha tagastatakse juhul, kui etteteatamise aeg on vähemalt 24h ennem toimumist. Kasutamata jäänud piletiga saad kohtade olemasolul osaleda teistel üritustel.
Üritust viib läbi loovterapeut (MSc) Alissa Kiinvald.
 
Tähelepanu! Tulenevalt piirangutest on nõutud osalejate nakkusohutust tõendav dokument (EL digitaalne immuniseerimise tõend või digitaalne COVID-19 läbipõdemise tõend). Lisaks on kohustuslik maski kandmine (va eriarsti tõendiga).
5€
Osalemine on ainult registreerimise alusel: https://loovtk.ee/broneeri/
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna mnt 5
Rapla
Eesti

Vaata ka:

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi