Rapla sensoorne pidu: paber ja valgus
Sensoorne mänguhommik
Laupäev, 13. November 2021
10:00 - 18:00
Rapla loovteraapia üritused on toetatud Rapla valla poolt.
 
Pimedamad ajad tulevad, kuid meie meelte rõõmustamiseks korraldame sensoorse valguse ja paberi peo! Pidu toimub terve päev: 10–18! Sensoorsel peol on terve tuba täidetud paberiga, mida saab panna (koos endaga) pappkastidesse, torudesse, ennast kaunistada ja peita. Mängu saab kaasata erivärvi lambid ja uurida, mis värvi paber muutub. Taskulambid, valguslauad, valgustorud jm valgustav koos paberiga on kõigile avastamiseks ja sellel korral ei oskagi vanusevahemikku määratleda – kui tunned et see üritus Sind ja last kõnetab, tulge kohale! Üritus toimub Raplas Kultuuriklubis BAAS (II k). Tegu on avatud stuudio formaadis üritusega, kus võid liituda ja lahkuda iga kell vahemikus 10–18.
 
Osalemine on ainult registreerimise alusel: https://loovtk.ee/broneeri/
 
Kui Sa oled üritusele registreerinud, kuid ei saa tulla, anna sellest palun esimesel võimalusel teada, et saaksime koha pakkuda ootenimekirjas olevatele inimestele. Piletiraha tagastatakse juhul, kui etteteatamise aeg on vähemalt 24h ennem toimumist. Kasutamata jäänud piletiga saad kohtade olemasolul osaleda teistel üritustel.
 
Üritust viib läbi loovterapeut (MSc) Alissa Kiinvald.
 
Tähelepanu! Tulenevalt piirangutest on nõutud osalejate nakkusohutust tõendav dokument (EL digitaalne immuniseerimise tõend või digitaalne COVID-19 läbipõdemise tõend). Lisaks on kohustuslik maski kandmine (va eriarsti tõendiga).
5€
Osalemine on ainult registreerimise alusel: https://loovtk.ee/broneeri/
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna mnt 5
Rapla
Eesti

Vaata ka:

Laupäev 4. Detsember, 10:00 - 13:00 Rapla sensoorne mänguhommik: maisiterad (6k–3a)
Laupäev 4. Detsember, 16:00 - 19:00 Rapla väikelaste loov töötuba
Reede 17. Detsember, 20:00 - 22:00 Jazzliit ja BAAS LIVE | Robert Jürjendal

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi