Rapla väikelaste voolimise õhtu
Sensoorne mänguhommik
Laupäev, 6. November 2021
16:00 - 19:00
 
Rapla loovteraapia üritused on toetatud Rapla valla poolt. Voolimise õhtu on +1a lastele ning nende vanematele/hooldajatele mõeldud üritus, kus on välja pandud erinevad voolimismassid (sh minu lemmikud – meie eestimaised Milda voolimismassid) ja erinevad lisavahendid sellega töötamiseks. Fookus on protsessikunstil ehk tegevusel ise – masside mudimine, sellega katsetamine, erinevate objektide massi sisse panemine jm. Voolimismassidega töötamine toetab lapse: – lihasmeelt – stimuleerib puutemeelt – peen- ja jämemotoorikat – loovust Üritus toimub Raplas Kultuuriklubis BAAS (II k). Tegu on avatud stuudio formaadis üritusega, kus võid liituda ja lahkuda iga kell vahemikus 16–18.
 
Osalemine on ainult registreerimise alusel: https://loovtk.ee/broneeri/
 
Kui Sa oled üritusele registreerinud, kuid ei saa tulla, anna sellest palun esimesel võimalusel teada, et saaksime koha pakkuda ootenimekirjas olevatele inimestele. Piletiraha tagastatakse juhul, kui etteteatamise aeg on vähemalt 24h ennem toimumist. Kasutamata jäänud piletiga saad kohtade olemasolul osaleda teistel üritustel.
Üritust viib läbi loovterapeut (MSc) Alissa Kiinvald.
 
Tähelepanu! Tulenevalt piirangutest on nõutud osalejate nakkusohutust tõendav dokument (EL digitaalne immuniseerimise tõend või digitaalne COVID-19 läbipõdemise tõend). Lisaks on kohustuslik maski kandmine (va eriarsti tõendiga).
5€
Osalemine on ainult registreerimise alusel: https://loovtk.ee/broneeri/
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna mnt 5
Rapla
Eesti

Vaata ka:

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi