Rapla väikelaste loov jõuluõhtu
Sensoorne mänguhommik
Laupäev, 18. Detsember 2021
16:00 - 19:00
 
Rapla loovteraapia üritused on toetatud Rapla valla poolt.
 
Loov töötuba on +2a lastele ning nende vanematele/hooldajatele mõeldud üritus, kus on erinevad materjalid loovaks eneseväljenduseks. Detsembrikuu viimane väikelaste loovteraapia üritus on jõulude teemaline. Valikus on erinevad jõulude teemalised materjalid, millega toimetada ning igaüks saab endale valida meelepärased vahendid.
 
Osalemine on ainult registreerimise alusel: https://loovtk.ee/broneeri/
 
Kui Sa oled üritusele registreerinud, kuid ei saa tulla, anna sellest palun esimesel võimalusel teada, et saaksime koha pakkuda ootenimekirjas olevatele inimestele. Piletiraha tagastatakse juhul, kui etteteatamise aeg on vähemalt 24h ennem toimumist. Kasutamata jäänud piletiga saad kohtade olemasolul osaleda teistel üritustel.
Üritust viib läbi loovterapeut (MSc) Alissa Kiinvald.
 
Tähelepanu! Tulenevalt piirangutest on nõutud osalejate nakkusohutust tõendav dokument (EL digitaalne immuniseerimise tõend või digitaalne COVID-19 läbipõdemise tõend). Lisaks on kohustuslik maski kandmine (va eriarsti tõendiga).
5€
Osalemine on ainult registreerimise alusel: https://loovtk.ee/broneeri/
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna mnt 5
Rapla
Eesti

Vaata ka:

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi