Rapla sensoorne mänguhommik
6DB6DA66-0944-49A9-AFE9-C8A956E4A00C.jpeg
Reede, 27. Mai 2022
10:00 - 12:00
Sensoorsed mänguhommikud beebidele ja väikelastele Raplas
 
Sensoorne mänguhommik on 6k–3a beebidele ja väikelaste ning nende vanematele/hooldajatele mõeldud üritus, kus lastele on välja pandud erinevad eakohased tegevused kuivanetega.
 
Milleks käia sensoorsetel mänguhommikutel?
 
Eakohased sensoorsed mängud toetavad uute sünapside ehk närviühenduste teket ajus. See omakorda toetab lapse kognitiivsest võimekust, kõne arengut ja motoorseid oskusi. Sensoorsetesse mängudesse saab lisada erinevaid aspekte, et need lisaks meelte stimuleerimisele, toetaksid ka peen- ja jämemotoorikat ning silma-käe koostööd.
 
Sensoorne mänguhommik toimub Raplas Kultuuriklubi BAAS ruumides Tallinna mnt 5 hoone viimasest kollasest uksest II k.Tegu on avatud stuudio formaadis üritusega, kus võid liituda ja lahkuda iga kell vahemikus 10–12.
 
Sensoorsed mänguhommikud on loovterapeut (MSc) Alissa Kiinvaldi loodud üritused, mis said alguse, kui tema enda laps oli beebi. Oli soob luua üritused, mis oleksid lapsevanematele piisavalt paindlikud aja suhtes ning laste arengut ja loovust toetavad.
 
Üritust viib läbi loovterapeut Kirsti Aarniste (56949701)
 
Osalemine on ainult registreerimise alusel: https://loovtk.ee/broneeri/
 
 
Rapla loovteraapia üritused on toetatud Rapla valla poolt.
Osalemine on ainult registreerimise alusel: https://loovtk.ee/broneeri/ 

Vaata ka:

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi