Motivatsiooniõhtu Uue Aja Naine
vol3plakatEVN2018.jpg
Kolmapäev, 3. Oktoober 2018
18:00 - 21:00

2018 aasta Ettevõtlusnädala juhtmõte on „Samm Sinu unistusteni“. Ettevõtlusnädala eesmärk on julgustada ning nõustada inimesi, kes on küll kaalunud oma äri alustamist, ent pole seda seni söandanud teha. Juba neljandat aastat järjest on Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ kutsutud partnerina korraldama Motivatsiooniõhtut.

Hannaliisa Uusma on üldsusele tuntud kui ansambel HU? Solist. Vähem teatakse, et Hannaliisa on popmuusika ja soouuringute lektor ning õpib doktorantuuris Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikateaduste osakonnas ning igapäevast leiba teenib Sotsiaalkindlustusametis ohvriabi osakonnas, kus juhib kõrge riskiga juhtumite lahendamise mudeli MARAC pilootprojekti.

Hannaliisa Uusma räägib motivatsiooniõhtul loomeinimese edukast äritegevusest, kontserdikorraldusest, Triigi Filharmooniast ja ka oma doktoritöö teemast. Tulge ja kuulake ise, lõpetuseks kontsert duolt HUNT, mis on täis valgus- video ja heliinstallatsioone.

Vajalik eelregistreerimine. Pileti hind 15 eurot, 13 eurot Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ liikmetele. Kohtade arv on piiratud.

Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ arveldusarve rekvisiidid: Swedbank, a/a EE322200221047403957. Laekumine arveldusarvele hiljemalt 30.09.2018 tagab koha!

Ettevõtlusnädalat korraldavad maakondlikud arenduskeskused koostöös partneritega. Sündmuste elluviimist toetab Rapla vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond.

Pilet: 15€ /13€
 
 
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka: