Kultuurifestival SÄRIN 2019
Särin 2019
Reede, 13. September 2019
17:00 - 00:00

Kultuurifestival SÄRIN toimub neljandat korda 13. - 14. septembril 2019 Raplas Kultuuriklubis BAAS. Festival toob taaskord kokku filmi, muusika, teatri, kunsti ning kirjanduse loojad ja kultuurisõbrad nii Raplamaalt kui ka mujalt Eestist. SÄRINA eesmärgiks on pakkuda elamusi erinevas vanuses inimestele ja tuua väikesesse linna särisevat elurõõmu.

Festivali korraldab noorte kunstnike ja kultuuriloojate kogukond, kelle süda tuksub ühise eesmärgi rütmis -  ühendada oma loomejõud ja luua festivali näol püsiväärtus, milles on tunda koosloomise särinat. See on kultuuriline laeng ja selle sümbol on vana hea elektripirn. Ideede sümbol on saanud ka festivali sümboliks, sest festival kannab endas positiivset valguslaengut, mis jääb külastaja sisse veel kauaks kestma ja vaimuvalgust hoidma.

Festivali nimetus SÄRIN on kohtumisrõõm, on loomesurin, on elevus millegi suure materialiseerumisest, on hea pinge ja proovilepanek, on oma kodukandi inimeste nägemine, on õnn, et meil on oma kultuur ja me oleme vabad seda looma, hoidma ja jagama! 

Hoia infol silma peal: särin.loomebaas.ee

FB: https://www.facebook.com/raplafestivalsarin/

 
 
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka:

Kolmapäev 12. Veebruar, 19:00 - 21:00 Rapla Muusikaviktoriin
Kolmapäev 19. Veebruar, 19:00 - 21:30 Teeõhtu Raplas
Neljapäev 27. Veebruar, 20:00 - Bluusiõhtu