SÄRIN SESSIONS 2019: Launch Party
Särin Sessions Launch Party
Pühapäev, 18. August 2019
18:00 -
Pärast aastast pausi on Särin Sessions tagasi! Neli tulikuuma videot valmivad 18.augustiks ning ilmuvad seejärel iganädalaselt vaatajate ette. Kes soovib eksklusiivset võimalust näha kõiki videosid enne teisi, siis Särin Sessions Launch Party ootab teid!
 
18.augusti õhtupoolikul kütab BAASi ekraanid kuumaks neli Rapla artisti, kelle Sessionsi tiim suvel kaamera ette palus. Aga kui me juba koos oleme, siis äkki teeks kaks videot veel? JAH! Veel kaks artisti on nõus end loovutama Sessionsi kaameratele ning seda teie pilkude all!
 
Särin Sessions Launch Party teilt piletiraha ei küsi, kuid kostitab teid kohvikus-baaris hea ja paremaga, mille tulu läheb Särin Sessions 2020 kütteks. Kaasa hästi palju sularaha!
 
Kohtume BAASis!
Tasuta!
 
 
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka:

Reede 13. September Kultuurifestival SÄRIN 2019
Reede 13. September Kultuurifestival SÄRIN 2019

Tulevad kursused Loomeruumis

Tulevad sündmused Kultuuriklubis BAAS

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi