Muusikapäev Raplamaal
Muusikapäev Raplamaal
Teisipäev, 1. Oktoober 2019
12:00 - 13:00

Tähistamaks rahvusvahelist muusikapäeva 1. oktoobril toob Muusikapäeva kontserdiprogramm publikuni elava muusika kõikjal üle Eesti.

Tänavu keskendub iga maakond omaette instrumendile või muusikastiilile, mis täidab kontserte selles piirkonnas. Muusikapäeva instrument Raplamaal on MANDOLIIN!

12.00 Rapla kultuuriklubi Baas

Joosep Sang (mandoliin), Robert Kreutzwald (mandoliin), Kalev Sinisaar (mandoliin)

 Joosep Sang juhatab orkestreid Saku Mandoliinid ja Eesti Ukuleleorkester, õpetab ukulelet ning mängib mitmes ansamblis erinevaid keelpille. Ta töötab saatejuhina Klassikaraadios ja toimetajana ajakirjas Muusika.

 

 

 

 Robert Kreutzwald on 25 aastat tegutsenud bluegrass-ansambli Robirohi rajaja, kes mängib kõikvõimalikke keelpille (mandoliin, kitarr, ukulele, banjo, autoharp) ja ka puhkpille.

 

Kalev Sinisaar on orkestri Saku Mandoliinid liige. Tema instrumendiks on kogu Eestis väga haruldane bass-mandoliin.

 


Lisainfo ja programm: www.muusikapaev.ee

MUUSIKAPÄEV 

Rahvusvahelisel muusikapäeval, 1. oktoobril tõstab Muusikapäeva kontserdiprogramm au sisse elava muusika, tuues publikuni rohkem kui 100 kontserti kõikjal üle Eesti.
Muusikapäev on maailmas ainulaadne laiaulatuslik hea tahte projekt, milles kontserdipaigad ja esinejad osalevad vabatahtlikkuse alusel ning kõik sündmused on publikule prii sissepääsuga. Tänavu leiab üle-eestiline Muusikapäeva kontserdiprogramm aset seitsmendat korda. Kuula!

Tasuta!
 
 
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
 

Vaata ka:

Kolmapäev 12. Veebruar, 19:00 - 21:00 Rapla Muusikaviktoriin
Kolmapäev 19. Veebruar, 19:00 - 21:30 Teeõhtu Raplas
Neljapäev 27. Veebruar, 20:00 - Bluusiõhtu