Naiste täiskuu väering
Naiste täiskuu väering
Esmaspäev, 14. Oktoober 2019
19:00 - 20:00

Naised, tuleme kokku! Laulame, jagame, tantsime, naerame. Võimas täiskuu energia meid toetamas. Laulame nii eesti kui ka sanskriti (vana-india keel) keelseid mantraid ehk väelaule, eestimaiseid regilaule, omaloomingulisi laule. Teeme üheskoos ühisümisesist helihällis Karolin Kõrre juhendamisel. See on üks mõnus, pehme ja toetatud, naiselikus energias kulgev olemine.

Registreeri end kuni 13.okt aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Sündmuse miinimum osalejate arv 5 inimest!
Kestvus 1,5-2 h
Algusaeg kl 19.00 ning koht Loomeruum, Tallinna mnt 5, Rapla
Tasu 10 eurot sularahas, kohapeal.

Juhendaja tutvustus:
Minu nimi on Karolin Kõrre. Olen laulja, laulukirjutaja, improiseerija ja muusikaõpetaja. Muusikaloomega alustasin juba kümme või enamgi aastat tagasi, laulnud olen sellest ajast saati, kui end mäletan. Olen lõpetanud Eesti muusika-ja teatriakadeemias kaasaegse hääleimprovisatsiooni magistrantuuri, mis avardab hääle väljendusvõimalusi ning julgustab häälega mängima. Lõpetanud 2018. aastal kursuse pere-ja sünnitoetajana, töötan Raplas ka beebide-ja väikelaste muusikatundide juhendajana (FB Beebibaas), nautides seda tööd täiel rinnal.
Mulle tundub, et kõige olulisem on olla kohal ja ühenduses, kontaktis iseendaga. Selles kontaktis on kõik olemas. Ja siis hoida seda ühendust, uskuda ja armastada end sellisena nagu oled. Eks libastumisi tuleb ette, ent siis toetab mind muusika ja loomine, et taaskord tulla tagasi iseenda südameruumi, kus on kõik olemas.

Kuula: https://www.youtube.com/watch?v=UPFWVbJmA6A
Kuula: https://www.youtube.com/watch?v=-99DLzhtorw

Tasu: 10€
 
 
 
Asukoht Loomeruum
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka:

Neljapäev 27. Veebruar, 18:30 - Rapla Bluusiklubi esitleb: Whiskey Kings
Kolmapäev 11. Märts, 19:00 - 21:00 Rapla Muusikaviktoriin
Kolmapäev 18. Märts, 19:00 - 21:30 Teeõhtu Raplas