Teeõhtu Raplas
Teeõhtu Raplas
Kolmapäev, 16. Oktoober 2019
19:00 - 22:00

Teeline alustab uut teeõhtute seeriat Raplas, mis hakkab toimuma alustuseks 2 korda kuus. Õhtu juhatab sisse tee joomine vaikuses ja ühises ringis, millel järgneb mõnus dialoog teest, meditatsioonist ja Cha Daost. Teeõhtud on lahke ja avatud atmosfääriga. Varasem kogemus tee või meditatsiooniga ei ole oluline.

Teed serveerib Herkko. Esimesel õhtul joome koos klassikalist tumedat puerhi.

Teed joome maheda muusika saatel ning maas patjadel istudes. Riietu mugavalt ja saabu kohale võimalusel vähemalt 5 min varem, et saaksime ühiselt alustada.

Ole hea, anna oma tulekust teada aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või läbi teelise veebilehe: teeline.chado.ee/teeohtud/

Osalustasu on 10€ või sinu poolt vabalt soovitud summa annetuskasti.

Teeline järgib tuhandete aastate pikkust traditsiooni juua koos inimkonna üht armastatumat jooki. Tee, mida teeõhtutel pakume, on kasvanud põlismetsades, selle lehed elavad ja väekad, täis looduse energiat. Valmistame ja serveerime teed kohalolus, avatuses ja austuses. Tihtilugu vastab tee samaga.

FB sündmus: https://www.facebook.com/events/953277701689151/

 
 
 
Asukoht Loomeruum
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka:

Kolmapäev 13. November, 19:00 - 21:00 Rapla Muusikaviktoriin
Esmaspäev 25. November, 19:00 - 21:00 Trio Dhoore (Flandria)

Tulevad sündmused Kultuuriklubis BAAS

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi