Rapla Jazziklubi - Sten-Olle
Reede, 06. Oktoober 2023, 20:00 - 22:00

Avame Rapla Jazziklubi sügishooaja Sten-Olle uue lühialbumi esitlusega!

Sten-Olle: “Tegin uue albumi. Sellise lühikese. Nimeks panin talle “Midagi on puudu”, mis on veidike narr pealkiri tegelikult - mul ei ole midagi puudu. Nii palju kui ma hetkel maailmast aru saan, siis enamik inimestel on midagi just üleliia, ka minul - tegemisi on üleliia, esemeid on üleliia, infot on üleliia, muresid on üleliia. Ma usun, et kogu selle ülekülluse taga seisab see sama uskumus - justkui oleks midagi puudu.

Ja siis võtadki omale ühe vabatahtliku ülesande juurde. 
Väikese hobi. 
Jooksmas peaks käima. 
Tööd saan ju laupäeval ka veidi teha.
Kaugel sugulasel tuleb juubel, mis ma talle saadan? 
Või peaks ikka külla jõudma?
Sõbranna võttis koera, peaks uurima, kuidas läheb. 
Millal ma sõin?
Ja nii edasi.

See album on minu katse nii endale kui ka sulle, kallis kuulaja, meelde tuletada, et puudu ei ole midagi.
Tuleb lihtsalt märgata seda, mis on juba olemas.”

Sten-Olle on laulja, laulukirjutaja, multi-instrumentalist ja helilooja, kes on pärit meie oma tillukesest Raplast, kus ta uhkusega elab ja toimetab tänaseni. Ta kirjutab oma koduses eesti keeles ja nendest lauludest hakkabki esimese asjana kõrva sügav lüürika, mis ometi ei ole seejuures arusaamatu, vaid selge. Tema viimane album „Rapla“ nomineeriti 2022. aastal Eesti Muusikaauhindadel autoriplaadi kategoorias.
------
Kontsert algab kell 20.00 ja on ühes osas. Uksed on avatud kell 19.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu ette broneerida ei saa, sest neid on vähe ja saame kõik sõbralikult hakkama!
Piletid müügil kohapeal hinnaga 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Rapla Jazziklubi tegevust toetab Rapla vald ja Kultuurkapital. Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

sten-olle_jazz23.jpeg
Liitu meie uudiskirjaga
Lubame, et ei risusta teie postkasti.
Tulevad sündmused Kultuuriklubis BAAS
Tulevad sündmused Loomeruumis
29 Mai 2024 17:15 - 18:30
Hispaania keel
01 Jun 2024 09:45 - 17:15
Rahvarõivakursus
02 Jun 2024 09:45 - 17:15
Rahvarõivakursus