Mine metsa, kui äge loodusfilmiõhtu: "Peetrike Laanetagusel"
Peetrike laanetagusel
Teisipäev, 30. Oktoober 2018
18:00 -

"Mine metsa, kui äge loodusfilmiõhtu!" alustab oma sügishooaega Eesti Grand Old filmimehe Rein Marani uue linateosega "Peetrike Laanetagusel".

Kohal on ka vanameistrid ise. Filmile järgneb vestlus Rein Marani ja Tõnu Talpsepaga.

See kogupere film on lugu väikese inimese looduse avastamise retkedest ja ümbritseva elurikkuse esmastest märkamistest. Peetrike on vaatajale justkui teejuht elust pulbitseva keskkonna juurde - kõige avaramast ja üldisemast vaatest kuni kõige peenemate detailideni, kõige suurematest olevustest kõige väiksemateni. Vaataja leiab end tema silme läbi avastamas kõikvõimalikke imelisi olendeid rohurinde tasandil, taimedel, põõsastel ja taevaavarusse sirutuvatel puudel esmaavastuse üllatuse ja rõõmuga.

See film ei ole filmitegijate fantaasia vili, vaid tugineb väikeste inimesehakatiste käitumise jälgimisele looduslikus keskkonnas. Iga poisipõnn või tüdrukutirts võib ise avastada oma „Laanetaguse“ siinsamas Eestimaal igas maa- või suvekodus, asulas, väikelinnas, pargis ̶ igal pool, kus lapike rohelust veel alles jäänud on.

Filmi muusika on loonud Pärt Uusberg.

Pool tundi enne filmi algust ootab teid kohvik lattede, cappuchinode ja soojade muffinitega.

Filmi režissöör: Rein Maran

Filmi muusika on loonud Pärt Uusberg.

Film algab kell 18:00

Kestus: 53 minutit.

Pilet annetuslik
 
 
 
Asukoht Kultuuriklubi BAAS
Tallinna maantee 5
Rapla
Eesti
 
Kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Vaata ka:

Kolmapäev 13. November, 19:00 - 21:00 Rapla Muusikaviktoriin
Esmaspäev 25. November, 19:00 - 21:00 Trio Dhoore (Flandria)

Tulevad sündmused Kultuuriklubis BAAS

Pea oma sünnipäev, firmapidu või koosolek Kultuuriklubis BAAS.

Meil on õdus kohvikuala ja saaliosa, mida saab ümber paigutada vastavalt vajadusele. Ruumi on nii särtsaka kontserdi kui ka produktiivsete arutelude jaoks.

Rendime ruume erinevateks sündmusteks. Oodatud on nii koolilõpupeod, firmapeod, koosolekud, koolitused, laste sünnipäevad või muu sündmus, mis vajab hubast ruumi, kus kokku saada.

Loe edasi